м. Рівне, вул Ст. Бандери, 56/26
(0362) 63-69-40, (093) 827-46-37,
(050) 371-58-88, (067) 354-40-01
e-mail: life_tour@mail.ru
skype - life_tour.rivne
English Українська Russian


Про нас

Ми цінуємо всіх хто цінує нас.
Бо ми працюємо для Вас!        

                                                                              

Звернувшись одного разу в туристичну компанію «Лайф», Ви зрозумієте, що Ви зробили правильний вибір, і не помилились, адже саме тут на вас чекають незабутні враження від кожної подорожі до моря, автобусні тури Європою, гірськолижні курорти, романтичні круїзи, а також комбіновані відпочинки з культурною програмою по Україні та за кордоном. Свій трудовий шлях компанія розпочала у 2011 році, і вже за такий короткий час зарекомендувала себе на туристичному ринку, як одну із самих надійних та конкуруючих фірм в  Україні.    

Ми побачили світ власними очима, і з перших вуст допоможемо відкрити його для Вас. Наші менеджери за порівняно недовгий період побували в інформаційно – туристичних турах: 

 • ОАЕ країна де розкіш культури, різноманіття розваг, високий внесок у розвиток туризму щороку все більше і більше приваблює туристів з усього світу.
 • Болгарія залишила вражаючий слід своїм колоритом і самобутністю. Гостинність, високий рівень сервісу, різноманіття готелів на вибір і смак кожного клієнта. Чистота пляжів цієї країни відзначена «Голубим прапором», як еталон чистоти і безпеки.
 • Єгипет багатий своєю історією та культурними цінностями, завдяки чому на сьогоднішній день став популярним та доступним для країн не тільки СНД, а й країн Європи.
Наша компанія спеціалізується на внутрішньому та зовнішньому туризмі. Високий професіоналізм, оперативність, увага та передбачливість задовольнять найвибагливіші потреби нашого клієнта. Ми пропонуємо не лише пізнавальні, оздоровчі, відпочинкові і ділові, а й навчальні послуги, як вид нашої діяльності, і на сьогодні раді поділитися з Вами новинкою, яку компанія «Лайф» впровадила у своє життя. Це є мовні програми обміну учнів та студентів за кордоном. Au Pair – цілорічні мовні програми в США, Канаді, Голландії, Китаї, Франції, Німеччині, Марокко, Кіпрі. Навчаючись студенти отримують стипендію, при цьому живуть в сім’ях, допомагають доглядати дітей. Основна мета нашої діяльності – максимальне забезпечення клієнта інформаційно – консультаційними послугами та комфортним відпочинком. Однією із таких послуг являється пасажирське перевезення «Авто - Лайф». Ви можете скористатися рейсовими маршрутами, а також насолодитися екскурсіями в наймальовничіші куточки нашої країни. «Авто - Лайф» цілодобово приймає Ваші замовлення.
Розкіш української природи, шляхетність душі українського народу, духовна величність історико – культурних і сакральних пам’яток в усіх регіонах нашої держави – безумовно найкращі. Розробленні туристські маршрути ведуть до:
 • витоків християнської України 
 • монастирів України  

 • перехрестя східного і західного Християнства  

 • сакральних пам’яток Поділля

 • звитяжного і духовного Волинського краю

 • шляхів святинь Запорізької Січі

 • культурних пам’яток Криму  

 • святих місць хасидизму в Україні  

Це те, чим так багата Наша незламна і горда країна, яка запрошує Вас розпізнати її таємничу, загадкову і неповторну красу від початку літопису і до сьогодення.   
 
Побачимо світ разом! Компанія «Лайф» чекає на Вас!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 

 

 

ПАСАЖИРСЬКI ПЕРЕВЕЗЕННЯ