м. Рівне, вул Ст. Бандери, 56/26
(0362) 63-69-40, (093) 827-46-37,
(050) 371-58-88, (067) 354-40-01
e-mail: life_tour@mail.ru
skype - life_tour.rivne
English Українська Russian


Греція

Греція: Загальні відомості

Кожен куточок країни унікальний і не схожий на інший. Халкідікі, курорт з багатими екскурсійними можливостями, унікальною природою і сильною готельної базою, підходить для сімейного відпочинку. А грецькі острови, такі як Кріт, Родос, Корфу і Міконос, залучають молодь і людей старшого віку.
Втім, на будь-якому курорті Греції є місця як для тусовок, так і для усамітненого відпочинку.
Велика антична історія цієї країни визначає Грецію як єдину у своєму роді. Усе ще манить і чарує прославлене минуле її островів Кріта, Родосу і Корфу. А також чудові пляжі, привітність і безтурботність греків.Клімат:
Клімат в Греції субтропічний. Зима без снігу, йдуть дощі та разом з тим, досить часто світить сонце, температура +8 +18С. літо тепле, сухе, температура + 28 +35С.
 

Валюта: Євро
 

Часовий пояс: GMT +2
 

Географічне положення:
Греція розташована в південно-східній частині Європи. Займає південь Балканського півострова. Греції належать також численні острови в Іонічному й Егейському морях, у тому числі Крит.
 

Населення:
Основна частина населення - греки. У країні проживають також македонці, болгари, цигани, вірмени та ін.
 

Мова: Офіційна мова - новогрецька. Практично скрізь розуміють англійська, італійська, німецька.
 

Політичний устрій:
Греція має парламентську форму правління. Главою уряду є прем'єр-міністр. Глава держави - президент, що обирається парламентом строком на 5 років.
 

Релігія:
97% населення сповідує грецьку ортодоксальну релігію (православ'я), мусульманство, католицтво, протестантство.
 

Екстренні телефони: 
Туристична поліція:
Афіни - 171, 9025-992
Пірей - 452 36 70, 4184-815
Салоніки - 544162
Родос 27423
Крит - 28156

Швидка допомога:
Афіни - 166
Салоніки - 150
Пірей - 413 грудня 1980, 413 грудня 1949
Родос - 25555
Іракліон - 237 502, 239 502
Ханья - 43 811, 44 421

Поліція - 100
Допомога водіям - 104
Довідкова служба - 131

Греція: Пам'ятки

Поїздка в Грецію - подорож по історичним епохам. Сліди минулого видно на кожному кроці. Село зберігає руїни стародавньої фортеці, фрагменти античних колон вбудовані в старовинні стіни. Тут тісно переплетені один з одним античність і середньовіччя, епоха турецького панування і сучасності. У Грецію просто неможливо не закохається - вона занадто прекрасна.

Її гори і села, храми і скелясті береги відображаються у водах Егейського й Іонічного морів. Це світла країна, і хто хоч раз випробував чарівність Греції, неодмінно захоче знову побачити сріблясті маслини, у гілках в яких влаштовують концерти цикади, помилуватися оповитою серпанком Егейським морем, заглянути в таверни з нехитрим частуванням.

Греція - рай для цінителів, знавців і любителів мистецтва.
Афіни - столиця носить ім'я грецької богині пізнання і мудрості. Це галасливий, темпераментний місто. У першу чергу інтерес туристів викликає Акрополь, велично підноситься над містом. Прямо над Акрополем розташована Плака - старовинний район - справжня скарбниця, багата на церківками, традиційними таверна, кафе і магазинчиками. Інтерес туристів викликають Храм Зевса Олімпійського, Панафінскій стадіон, музей Акрополя, і інші визначні пам'ятки міста. Столиця завжди підносить своїм гостям незабутні враження.

Аттіка - Гліфада, Вульягмені, Лагонісі, Марафонас, Враврона - найвідоміші курорти на відстані від 10 до 30 км від Афін.
Крит - дивовижний по красі острів, з теплим ласкавим морем, прекрасними пляжами, м'яким кліматом, багатою історією та збереженими до нашій днів пам'ятниками старовини, з привітними і гостинними людьми. За переказами Крит це острів Зевса, царя всіх богів, тут же розвинулася одна з найстаріший цивілізацій людства - Мінойська, що дала початок розвитку європейської цивілізації і культури. Рекомендуємо відвідати всесвітньо відомий пам'ятник старовини - палац-лабіринт царя Міноса, посттроенний 4 тисячоліття тому, а також, археологічний музей знахідок мінойської культури і Іракліон.

Крит - це сонячний рай для прекрасного відпочинку і захоплюючих подорожей.
Родос - найбільший з островів Додеканіса, буквально всипаний кришталевими бухтами і узбережжями, вступаюцімі в контраст з гірським ландшафтом острова. Це острів, де колись знаходилося одне із семи чудес світу - Колос Родоський. Родос залучає туристів безліччю старовинних храмів і замків, а також чудовими пляжами. Тут же знаходиться унікальна долина метеликів.

Корфу - одне з найзеленіших грецьких островів, славиться оливковими і кипарисовими лісами, мальовничими бухтами і відокремленими пляжами. Радимо відвідати палац Ахіллеса, площа Еспланада, церква Спиридона, венеціанську фортецю і Лістон.
Греція: Віза і кордон

Для відвідування Греції громадянам України необхідно отримати візу.

Візу а Грецію отримати дуже просто.

1. Підготуйте вашу анкету та необхідні документи. Детальніше тут.

Як заповнювати анкету можете прочитати тут http://travel.tochka.net/6715-shengenskaya-vizaobrazets-zapolneniya-vizovoy-ankety

2. Призначте дату та час запису на подачу документів та подацте документи у вибраний вами день та час.

Офіційний сайт посольства Греції http://greece.kiev.ua/

Адреси консульських відділів Греції.

Для мешканців Київської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Харківської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької і Закарпатської областей:

01901 м. Київ,
вул. Панфіловців, 10
тел.: +38-044-2545476, 25445478
факс: +38-044-2545805
e-mail: greece@kiev.relk.com

Для мешканців Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей

87500 м. Маріуполь,
вул. Варганова, 10
тел.: +38-0629-345384, 528490, 332492
факс: +38-0629-528719
e-mail: grconsul@ukrpost.ua

Для мешканців Вінницької, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим, а також для громадян Республіки Молдова)65026 м. Одеса,

вул. Преображенська, 32
тел.: +38-048-7860503, 7860007, 7860570
факс: +38-048-7860571
e-mail: grconsodessa@paco.net

3. Оплатіть суму консульського збору 35 євро. Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому центрі.

Основні документи необхідні для отримання короткотермінової візи:
Анкету (бланк безкоштовно надається Консульською Установою) або можна скачати тут
Дві (2) недавні кольорові фотографії розміром 3х4 см (див. інструкції щодо фотографій у форматі PDF)
Довідку на офіційному бланку установи з вказанням посади та платні заявника, а також копію всіх сторінок трудової книжки, завірену установою / роботодавцем заявника
Документи, що підтверджують наявність необхідних коштів для переїзду та перебування в Греції, а саме: оригінал довідки з банку про наявність рахунку в гривнях, доларах США чи євро на ім'я заявника. За відсутності банківського рахунку приймаються дорожні чеки (travel cheques)
Страховий поліс, чинний для Греції, який покриє витрати, пов'язані з поверненням на батьківщину в разі нещасного випадку, серйозної хвороби тощо.
Підтвердження наявності житла: бронь готелю чи квартири.

Документи, що підтверджують мету подорожі

Зауважте: В усіх письмових клопотаннях / запрошеннях / довідках мають бути зазначені повні дані подавача - громадянина України, а саме: ім'я, прізвище, дата народження, стать, громадянство, номер закордонного паспорта, час і мета подорожі, кількість в'їздів, термін перебування, а також супроводжуючі особи, якщо такі будуть.

Для туристів:

Підтвердження бронювання туристичним агентством готелю в Греції.

Для приватного візиту

Якщо заявника запрошує громадянин Греції, замість бронювання готелю вимагаються :

1) підтвердження фінансової спроможності громадянина Греції забезпечити запрошеного

2) відповідальна заява першого, завірена грецькою поліцією, в якій мають бути повністю вказані дані запрошеного громадянина України, а саме: ім'я, прізвище, дата народження, стать, громадянство, номер закордонного паспорта, час і мета подорожі, кількість в'їздів, термін перебування, а також супроводжуючі особи, якщо такі будуть.

Для службового візиту:

Члени офіційних делегацій, які братимуть участь у зустрічах, консультаціях, переговорах тощо: мають подати лист від української установи, який підтверджує, що заявник є членом делегації й подорожує для участі в зазначених заходах, до якого додається копія офіційного запрошення з країни ЄС.

Підприємці та представники суб'єктів господарювання: Лист-запрошення від приймаючої європейської компанії, юридичної особи, державної установи, представництва або філіалу юридичної особи чи компанії, торговельно-промислової палати, організаторів виставок, конференцій і симпозіумів. У листі має бути вказана назва компанії, повна її адреса та ім'я особи, яка запрошує.
Зауважте: В усіх письмових клопотаннях / запрошеннях / довідках мають бути зазначені повні дані подавача - громадянина України, а саме: ім'я, прізвище, дата народження, стать, громадянство, номер закордонного паспорта, час і мета подорожі, кількість в'їздів, термін перебування, а також супроводжуючі особи, якщо такі будуть.

 

 

ПАСАЖИРСЬКI ПЕРЕВЕЗЕННЯ