м. Рівне, вул Ст. Бандери, 56/26
(0362) 63-69-40, (093) 827-46-37,
(050) 371-58-88, (067) 354-40-01
e-mail: life_tour@mail.ru
skype - life_tour.rivne
English Українська Russian


Страховка

Страхування 


Згідно зі статтею 17, Закону України «Про туризм» - страхування туристів які виїжджають за кордон є обов'язком туристичних фірм. Турагентства беруть на себе організаційну та контролюючу функції. Компенсація шкоди, заподіяної життю чи здоров'ю туриста або його майну, провадиться у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
Cтраховой поліс - другий після паспорту документ, необхідний під час подорожі. І не тільки тому, що без нього ви просто не зможете отримати візу в більшість європейських країн.Но в будь-якому випадку потрібно пам'ятати, що за кордоном медицина в основному страхова, а лікування для іноземних громадян - платне і досить дороге. До того ж у більшості країн медична страховка є необхідною юридичною підставою для надання вам допомоги, тому прийти в клініку з вулиці і записатися на прийом до лікаря просто не вийде.
Страхування - це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути під час поїздки за кордон в результаті захворювання або нещасного випадку.
Що оплачує страховка:
• медичну допомогу при несподіваному захворюванні або нещасному випадку;
• екстрену стоматологічну допомогу;
• транспортування до лікувальної установи при захворюванні або нещасному випадку;
• амбулаторне або стаціонарне лікування;
• репатріація на батьківщину при захворюванні або нещасному випадку;
• репатріація тіла (у разі летального результату);
• організацію і оплату дострокового повернення;
• приїзд і перебування родича у разі госпіталізації застрахованого;
• повернення на батьківщину неповнолітніх дітей у разі хвороби одного з батьків.
Страховка НЕ ​​оплачує:
• лікування захворювань і травм, отриманих в результаті вчинення протиправних дій або в стані будь-якого (наркотичного, алкогольного, токсичного) сп'яніння;
• лікування загострень хронічних, психічних захворювань, спроби самогубства;
• витрати на лікування в санаторіях;
• косметичні і пластичні хірургічні операції (якщо вони не обумовлені травмою, отриманою від нещасного випадку в період страхування);
• стоматологічні послуги за винятком екстреної допомоги (якщо несподівано захворів зуб і т.п.);
• витрати, пов'язані з вагітністю на пізніх термінах або абортами (за винятком вимушеного переривання вагітності внаслідок нещасного випадку) та пологами;
• витрати, пов'язані з венеричними захворюваннями, СНІДом або будь-яким подібним синдромом;
• витрати, які не є обов'язковими для діагностики та лікування;
• лікування, яке здійснюють родичі застрахованого.
 

Існують 4 страхові програми, що позначаються літерами A, B, C, D. Кожна з них пропонує певний комплекс послуг.

Один з нових видів страхування - страхування невідкладної допомоги - assіstance іnsurance. Воно має на увазі не компенсацію збитку, а надання невідкладної допомоги в певних ситуаціях. Наприклад, якщо ви захворіли, витрати на лікування компенсує медична страховка, а такі послуги, як нічний виклик лікаря або термінова госпіталізація - страхування невідкладної допомоги.

 У кожної компанії-assistance є мережа чергових центрів і бюро, розташованих у регіонах, на які поширюється дія поліса. При настанні страхового випадку потрібно подзвонити в один із чергових центрів - їх телефони вказані на звороті полісу. Центр передає виклик у найближче бюро, яке займається організацією необхідної послуги, і підтверджує, що вона оплачена. Чим більше в компанії таких центрів і бюро, тим швидше ви зможете отримати допомогу.

Страховий поліс потрібно мати при собі і не залишати в готелі, необхідно покласти його в сумку або гаманець і завжди носити з собою.
 Для поїздки за кордон на автомобілі української реєстрації необхідна наявність Зеленої карти.
 Зелена карта (green card) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхові компанії, у яких можна купити поліс "зелена карта", будуть відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю і здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП.
При виїзді транспортного засобу на територію країн, що є членами системи «Зелена карта», його власник зобов'язаний придбати сертифікат єдиної форми (поліс green card), тобто пересування без даного поліса по території цих країн заборонено.

Страхові суми (ліміти відповідальності) за договором страхування "Зелена картка" встановлюються відповідно до законодавства країни, в якій скоєно ДТП.
Вартість «Зеленої карти» залежить від типу транспортного засобу, терміну дії договору та країни відвідування (існує 2 типи договорів):
 

  • договору, дія яких поширюється на територію всіх країн-учасниць системи "Зелена карта";
  • договору, дія яких поширюється на територію країн Східної Європи - Болгарію, Румунію, Молдову, Росію, Білорусь;
  • Країни-учасниці системи «Зелена карта»: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія-Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Люксембург , Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція, Естонія.


 При настанні страхового випадку страхувальник повинен засвідчити пригоду у місцевих органів державної влади (дорожня поліція, митна служба) і підписати документи. Якщо мова країни перебування незрозуміла, то в документах необхідно залишити відповідну позначку.

Другий відрізок «зеленої карти» необхідно надати потерпілому. При поверненні додому страхувальнику необхідно оперативно поінформувати страхову компанію про подію випадку і надати підтверджуючі документи.
Вартість «Зеленої карти» і розмір страхового платежу залежать від типу транспортного засобу, терміну дії договору страхування (від 15 днів до 12 місяців), а також від країни відвідування («Європа» чи «Україна», «Росія, Білорусь, Молдова») .
В залежності від необхідності можна вибрати такі умови договору «Зелена карта», які будуть поширюватися на всі країни Європи або лише на країни Східної Європи.

Тарифи на «Зелену карту» однакові у всіх страхових компаніях країн-учасниць міжнародної системи Green Card. 

 

 

ПАСАЖИРСЬКI ПЕРЕВЕЗЕННЯ