м. Рівне, вул Ст. Бандери, 56/26
(0362) 63-69-40, (093) 827-46-37,
(050) 371-58-88, (067) 354-40-01
e-mail: life_tour@mail.ru
skype - life_tour.rivne
English Українська Russian


Зимова казка: Італійські Альпи Вартість програми – 235 € + 350 грн.

10 ноября 2014 - Администратор

А також найкраще доповнення до зимових розваг: дегустація вин та гарячі термальні купальні
+ два незабутніх міста Відень та Венеція

Дати виїзду: 13.12, 20.12, 09.01*, 30.01* ….

1 день 13:00 - збір групи на ж\д вокзалі м. Чоп. (08:00 можливий виїзд групи зі Львова , доплата 11 €)
13:15 – виїзд групи з м.Чоп.
Виїзд на територію Угорщини.
Переїзд до м. Егер. Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк.
Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 €) – 5 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) – приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою.
Переїзд до Будапешту.
Поселення в готелі. Ночівля.
2 день Сніданок.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати знамениті термальні купальні графа Сечені
Для бажаючих факультативна екскурсія три в одному – «Відень + палаци Австрії – Шонбрунн та Бельведер» (65 €).
Оглядова екскурсія Віднем - в цьому прекрасному місті Вас не буде покидати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, зимою чи літом. Це місто – розкішних палаців, величних площ, мальовничих вулиць, прекрасних парків… Місто поетів та музикантів, кави і духмяної випічки… Місто, що стало культурним центром Європи… Місто з Великою історією…
Продовження екскурсії - «Блиск і розкіш династії Габсбургів» – відвідання палацового комплексу Шонбрунн – літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це – ансамбль, що об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось уже справді — кайзерівський розмах: Шонбрунн по площі приблизно рівний всьому «внутрішньому місту»! Шонбрунн — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
Повернення до Будапешту.
22:00 – виїзд до Італії. Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.
3 день Прибуття на гірськолижний курорт регіону - «Sella Ronda».
Наймальовничіше плато Італійських Альп стало місцем неймовірного тяжіння сотень тисяч гірськолижників, які полюбили цей регіон не тільки за прекрасні можливості скітурінга і неймовірні панорами, а й за одну з найцікавіших територій для катання. 200 км трас обслуговуються більше ніж 460 підйомниками. Катання можливо як по, так і проти годинникової стрілки. Маркування трас визнається однією з кращих в Італії, а гармонійне поєднання складних і легких спусків робить відпочинок на схилах Селла Ронда одним з найбільш незабутніх подій в житті будь гірськолижника.
На Вас очікує: сніг, сонце, гори … Катання на лижах.
Ночівля.
4 день Сніданок.
Сніг, сонце, гори … Катання на лижах.
Ночівля.
5 день Сніданок.
Сніг, сонце, гори … Катання на лижах.
Збір групи.
Переїзд до готелю в районі Венетто.
Ночівля.
6 день Сніданок.
ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!! ВЕНЕЦІЯ !!!
Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко.
Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців …
Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей.
Для тих хто хоче глибше поринути в це місто факультативна екскурсія - «Всі таємниці Венеції» (25 €). Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію…
Для бажаючих пропонуємо відвідання майстерні муранського скла (3 €). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці.
У вільний час рекомендуємо відвідати унікальний сувенірний ринок розташований на знаменитому мості Ріалто або покататися на гондолі – 25 €.
18:00 – збір групи. Виїзд на територію України.
7 день Транзит по території Угорщини.
13:30 – орієнтовне прибуття до м.Чоп.
*18:30 – орієнтовне прибуття до м.Львів 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

ПАСАЖИРСЬКI ПЕРЕВЕЗЕННЯ