м. Рівне, вул Ст. Бандери, 56/26
(0362) 63-69-40, (093) 827-46-37,
(050) 371-58-88, (067) 354-40-01
e-mail: life_tour@mail.ru
skype - life_tour.rivne
English Українська Russian


ЧАРІВНІ СКАРБИ ЗАКАРПАТТЯ 800 грн.( виїзд з Рівного)

3 ноября 2013 - Администратор

 
 

ЧАРІВНІ СКАРБИ ЗАКАРПАТТЯ

Край сонця, замків та цілющих джерел

Львів - Чинадієво - Мукачево – Берегово - Пилипець                                                       

1 день

  Екскурсія на скелі Олекси Довбуша – це пам’ятка природи, розташована на висоті 668 м над рівнем моря неподалік від села Бубнище у Долинському районі Івано-Франківської області. Скелі Довбуша являють собою скелясті виступи каменю-пісковику заввишки до 90 м, які утворилися тут понад 70 млн. років тому. Територія пам’ятки поросла буковим та смерековим лісом. Комплекс являє собою мальовниче скупчення каменів, розкиданих на порівняно невеликій території.

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого у селі Гошеві Долинського району на Івано-Франківщині. Вважається однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України. Його щорічно відвідує кілька мільйонів прочан з різних країн Європи. Приїзд в м.Воловець поселення в готелі. Вечеря. Вільний час.


 


2 день

Сніданок.  Екскурсія (замок Австрійского графа Фрідріха Шенборна 1841-1907); Прогулянка по парку-дендрарію (сосна Веймутова, бук пурпуролистий, гліцинія китайська, аристолохія, оцтове дерево, сосна австрійська, сосна кедрова, дуб європейський, тюльпанове дерево, самшит вічнозелений, ялина). В північній частині дендрарію знаходиться бювет з мінеральною водою «Поляна Купель» та є «Джерело Краси» з цілющою водою.  

Переїзд до Мукачева, знайомство з таємницями мукачівського замку «Паланок» - замку Угорських Королів - одному із найцінніших Історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м.

 

 Обід (40 грн, за бажанням)  в одному із ресторанів Мукачева. Переїзд до с.Косино - відвідання термального басейна з гарячою мінеральною водою, яка б’є зі свердловини глибиною 1080 м. У світі є три аналога купальні: в Ісландії, у Новій Зеландії та на Курильських островах. Вода поступає із під землі при температурі 50 градусів, в басейні вона охолоджується до +32-34 градусів. Безкоштовна дегустація та закупівля вина у місцевих приватних виноробів. (8 сортів вина ). Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

     

3 день
Сніданок. Переїзд в гірськолижний курорт  «Пилипець», де побуваємо на водоспаді Шипіт (висота – 14 м) одному із найкрасивіших водоспадів Карпат. На канатно-крісельному витягу піднімемося на гору Гимба (1490 м. на рівнем моря) – на деякий час відчуємо себе справжніми екстремалами. Обід. 14.00 год. Виїзд додому.

     

 

До нових зустрічей!!!

Вартість туру 1700 грн. з особи.

У вартість входить

·       проїзд по маршруту автобусом (мікроавтобусом);

·       страховка (групова);

·       проживання в готелі;

·       супроводження керівника по всьому маршруту.

У вартість не входить

·       послуги професійного екскурсовода по Закарпаттю 15-20 грн. з особи.

·       послуги професійного екскурсовода на скелі Довбуша та в Гошівський монастир 300грн з групи

·       рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;

o            скелі Довбуша 10грн / 5грн

o            замок Паланок 10грн / 5грн

o            замок Шенборна 8 грн / 4 грн

o            термальний басейн 50 грн / 30 грн

o            особисті побажання (сніданки,обіди,вечері, сувеніри).

 

ТУРИСТ ПРИ СОБІ ПОВИНЕН МАТИ: дощовик, спортивне взуття, купальник, капці, рушник.

 

Туристична агенція не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 

При несприятливих погодних умовах та інших форс-мажорних обставинах можливі зміни в програмі туру!

 

 

 


 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

ПАСАЖИРСЬКI ПЕРЕВЕЗЕННЯ